
Humulus lupulus 'Tettnanger'
hop
€ 5,95
De hopbellen van deze hop hebben een kruidig aroma. Van al onze soorten is Tettnanger het meest geschikt voor thee, ze smaakt niet zo bitter.
Hop is een snelgroeiende plant maar rigoureuze snoei wordt goed verdragen. De jonge scheuten die de plant in het voorjaar vormt zijn trouwens eetbaar!
Lees verder
Niet langer beschikbaar
Productinformatie Humulus lupulus 'Tettnanger'
Bloemkleur: | groen |
---|---|
Bladkleur: | groenbladig |
Bloeiperiode: | juni - juni |
Lichtbehoefte: | halfschaduw, zon |
Grondsoort: | bosgrond, klei, veen, zand |
Vochtbehoefte: | droog, normaal |
---|---|
PH: | Zuur, Basisch, Kalkrijk |
Speciale eigenschappen: | Bessen en vruchten, Eetbaar, Medicinale plant, Snijbloem, Theeplant, Voedselbosplant, Vogels, Voor de eetbare tuin, Zelfbestuiver |
Plantlaag voedselbos: | Klimlaag, Klimplanten |
Humulus lupulus 'Tettnanger'
De hopbellen van deze hop hebben een kruidig aroma. Van al onze soorten is Tettnanger het meest geschikt voor thee, ze smaakt niet zo bitter. Hop is een snelgroeiende plant maar rigoureuze snoei wordt goed verdragen. De jonge scheuten die de plant in het voorjaar vormt zijn trouwens eetbaar!